elektro řešíme komplexně...

Office 365

Office k dispozici vždy a všude

Je to Office, jaký znáte, a k tomu nástroje pro lepší spolupráci, díky kterým toho uděláte víc – kdykoliv a kdekoliv. Kupte si Office 365 a získejte nové aplikace verze 2016. Zobrazit plány a ceny

Na Office se můžete spolehnout, ať jste kdekoliv

GoToOffice

Ať pracujete ve své kanceláři nebo na cestách, získáte známou a špičkovou sadu kancelářských nástrojů. Aplikace Office budou vždy v nejnovější verzi a umožní vám vytvářet, upravovat a sdílet obsah na počítači PC/Mac nebo v zařízeních se systémy iOS, Android™ nebo Windows se všemi uživateli v reálném čase.

Nástroje pro profesionály

ToolsForProfessional

Přidejte ke svému e-mailu podnikové úrovně adresu s názvem vaší firmy a rozšiřujte povědomí o značce. Propagujte svou společnost pomocí marketingových materiálů, které si snadno upravíte přesně na míru. Buďte v lepším kontaktu se zákazníky a kolegy díky řadě komunikačních nástrojů od e-mailu a zasílání rychlých zpráv po sociální sítě a videokonference.

Nástroje pro týmovou práci

ToolsForTeamwork

S 1TB úložištěm pro každého uživatele budete mít hodně místa pro všechny soubory. Vaše soubory budou uložené online, takže je můžete sdílet s lidmi ve svojí společnosti nebo mimo ni, odkudkoliv, kdykoliv to budete potřebovat. A videokonference ve vysokém rozlišení pro více účastníků, sdílení obsahu a sdílené kalendáře vám pomůžou držet krok s vaším týmem.

Snadné nastavení a správa

Díky podrobným doprovodným materiálům, můžete snadno nastavit uživatele a rychle začít používat služby. Do snadno ovladatelného centra pro správu, které spravuje všechny vaše služby, se dostanete odkudkoliv. Office 365 se vám postará o IT, takže vaše služby budou vždy funkční a aktuální.

Možnosti nákupu: roční předplatné, flexibilní forma měsíční fakturace, kreditní kartou u Microsoftu.

Další informace o Office 365 pro:
Podniky | Vzdělávání | Vládní organizace | Neziskové organizace | Domácnosti

 

Office 365