elektro řešíme komplexně...

Software

Špinar software

spinar-logoFirma Špinar-software se od svého založení v roce 1991 zabývá zaváděním CAD technologií a zpracováním 2D/3D digitálních projektů.

Jejími zákazníky jsou zejména stavební a zahradní architekti, stavební projektanti, specialisté v oboru stavební projekce. Od roku 1995 se firma zaměřuje i na výrobce a prodejce nábytku, truhláře a na strojařskou oblast.

V současné době se fa ŠPINAR - software zaměřuje na:

  • kompletní dodávku software na míru pro výrobní a obchodní firmy pracující v oblasti nábytku, oken, dveří,..
  • kompletní dodávku CAD systémů včetně jejich následné podpory a školení
  • vývoj a prodej speciálních programů a nadstaveb k CAD/CAM
  • zpracování 2D/3D ukázkových projektů
  • tvorbu 3D knihovních prvků a databází
  • zpracování vizualizací a technicko prezentačních CD (s možností použití na internetové stránky)

Ve spolupráci s firmou Špinar software Vám můžeme nabídnout:

turboCADProdukty TurboCADProdukty TurboCAD - nástroj pro přesné technické kreslení, který nabízí vysokou úroveň v navrhování konstrukčního řešení nejsložitější výkresové dokumentace s návazností na špičkové vizualizační výstupy, při využítí integrovaných nástrojů pro 2D a 3D (povrch/pevné těleso) modelování s 3D fotorealistickými výstupy.

 

DaexProdukty DAEX - DAEXGenerator je speciální nadstavba programu TurboCAD umožňující práci s knihovními symboly nábytku (ale i oken a dveří) s jednoduchou výměnu elementů (dvířek, úchytek, podnoží kancelářských stolů, podnoží skříněk, výplní oken a dveří....), materiálů a změnu rozměrů s následným exportem dat do DAEXu CUTu, který je součástí modulu nebo jiných verzí DAEXu Professional, který spojuje informační tok dat mezi obchodem a výrobou.

 

turboFloorplanProdukty Turbo FLOORPLAN- Navrhnout Váš vysněný dům, byt nebo zahradu s terasou nebylo nikdy tak snadné. Vyberte si jeden ze vzorových projektů, který si upravíte dle vlastní představy. Nebo postavte úplně nový dům s pomocí průvodce, který Vám nabídne základní půdorysy s možností úpravy rozměrů. Přizpůsobte zdi interiéru a exteriéru pomocí rychlého vkládání a možné změny jejich polohy a barev. Vložte do vytvořeného interiéru nábytek, světla, obrazy, krb a změňte jejich rozměry a barvu dle Vašich představ. Pohrajte si s povrchovými úpravami zdí, podlah, stropů, oken, dveří.. aby Vám návrh pomohl co nejvíce se přiblížit výsledné realizaci. Před domem si navrhněte úpravu terénu s rozmístěním rostlin a dřevin. Terasu si můžete následně navrhnout s ohledem na polohu Slunce a místo, kde budete mít pěkný výhled do zahrady. Prezentujte svůj vysněný dům nebo zahradu ve fotorealistickém 3D zobrazení a virtuální prohlídku ukažte rodině a přátelům.

 

Na veškeré produkty Špinar software Vám rádi připravíme nabídku. Kontaktujte nás.