elektro řešíme komplexně...

Software

Autodesk

AutoCAD2012v1AutoCAD
Aplikace AutoCAD® vám jasně a účinně pomůže navrhovat, vizualizovat a zdokumentovat vaše nápady. Ve verzi AutoCAD 2009 sleduje Autodesk jediný cíl: zvýšení produktivity, Nové funkce urychlují zpracování úkolů, umožňují snadno nalézt potřebné příkazy a pomáhají rychle vyškolit nové uživatele.

 

3dsMax2012v1Autodesk 3DS MAX
Tvořte ohromující 3D grafiku rychleji - s aplikací Autodesk® 3ds® Max. Toto komplexní řešení pro 3D modelování, animaci, renderování a efekty se používá k výrobě těch nejprodávanějších her a oceňovaných filmů a klipů. Každý, kdo chce rychle a efektivně tvořit přesvědčivé postavy, realistické filmové efekty nebo ohromující hry, by se měl zajímat o nejnovější verzi tohoto programu.

 

Inventor2012v1Autodesk Inventor
Software Autodesk® Inventor nabízí kompletní sadu nástrojů pro produkci, validaci a dokumentaci kompletních digitálních prototypů. Model aplikace Inventor je 3D digitální prototyp, který uživatelům pomáhá vizualizovat, simulovat a analyzovat, jak bude návrh fungovat v reálných podmínkách, dříve než bude produkt nebo jeho součást vůbec vyrobena. Pomáhá výrobcům dostat se na trh dříve s méně fyzickými prototypy a více inovovanými produkty.

 

Maya2012v1Autodesk Maya
Cenami ověnčený software Autodesk® Maya® je výkonné a komplexní řešení pro 3D modelování, animaci a rendering. Protože je Maya postavena na otevřené architektuře, můžete vše skriptovat či programovat prostřednictvím dobře dokumentovaného a rozsáhlého API (aplikační programovací rozhraní) nebo jedním ze dvou integrovaných skriptovacích jazyků. Maya vám - prostřednictvím svého komplexního programovacího rozhraní a nejlepších 3D nástrojů na trhu - dovolí realizovat vaše nápady.

 

 Na veškeré produkty Autodesk Vám rádi připravíme nabídku. Kontaktujte nás.