elektro řešíme komplexně...

Software

Adobe

adobereader-logoAdobe Acrobat
Software Adobe® Acrobat® Professional umožňuje spolehlivě vytvářet, kombinovat a spravovat dokumenty Adobe PDF za účelem snadné, bezpečnější distribuce, spolupráce a sběru dat.
Varianty produktu Adobe Acrobat jsou: Acrobat 3D, Acrobat Professional, Acrobat Standard, Acrobat Elements, Acrobat Connect - porovnání jednotlivých verzí.

 

after effects-logoAdobe After Effects
Uskutečněte své vize s využitím dokonalých vizuálních efektů a působivé pohyblivé grafiky. Pracujte se sofistikovanými nástroji, využijte úzkou integraci s předními grafickými aplikacemi společnosti Adobe, a dosáhněte tak ohromujících výsledků u prakticky libovolného typu média. Vytvářejte grafiku od samého začátku, nebo rozjíždějte projekty pomocí stovek plně nastavitelných předvoleb a šablon - to vše pomocí přehlednějšího rozhraní.

 

flash-logoAdobe Flash
Software Adobe® Flash® Professional je nejvyspělejší pracovní prostředí pro tvorbu rozmanitého, interaktivního obsahu pro digitální, webové a mobilní platformy. Umožňuje vytvářet interaktivní webové stránky, multimediální inzerci, instruktážní média, prezentace, hry atd. Při použití softwaru Flash a Adobe Flash Player se můžete spolehnout, že se váš obsah dostane k nejširšímu možnému publiku.

 

ai-logoAdobe Illustrator
Software Adobe Illustrator vám umožní efektivně vytvářet sofistikovanou vektorovou grafiku pro prakticky libovolné médium. Rychlý a snadný přístup k nástrojům, možnost prozkoumávání barevných variací a bezproblémové sdílení souborů mezi programem Illustrator a ostatními profesionálními aplikacemi Adobe vám usnadní přípravu obsahu pro tisk, web a interaktivní, mobilní a pohyblivou grafiku.

 

psd-logoAdobe Photoshop
Adobe® Photoshop®, nepostradatelný nástroj pro dolaďování vaší grafiky, nyní nabízí zlepšení v oblasti produktivity a pracovních postupů výkonné nové editační nástroje a průlomové možnosti práce s kompozitními soubory.

Další produkty společnosti Adobe naleznete na stránkách výrobce.

Na veškeré produkty Adobe Vám rádi připravíme nabídku. Kontaktujte nás.