elektro řešíme komplexně...

Software

Acronis

Acronis True Image

Acronis-True-Image

Umožňuje zálohování a obnovu exaktní konfigurace počítače včetně operačního systému, nastavení a aplikací. Nyní s uložením kopie do cloudu můžete dosáhnout dvojitého zabezpečení, nebo také můžete získat přístup ke kopii, když je místní úložiště nedostupné. Můžete zálohovat lokálně nebo do svého prostoru v cloudovém úložišti, aniž byste pokaždé museli spouštět úplnou zálohu systému. Přírůstkové a rozdílové zálohy zaznamenávají pouze změny od poslední zálohy, čímž šetří čas a místo v úložišti.

Produkt můžete zakoupit zde.

Acronis-Disk-DirectorAcronis Disk Director

Acronis Disk Director Home je nástroj pro komplexní správu pevných disků. Tento produkt umožňuje vytvořit, odstranit, zvětšit, zmenšit diskové oddíly bez ztráty dat. Acronis Disk Director Home nově podporuje Windows 7, dynamické disky a disky typu GPT.

Produkt můžete zakoupit zde.

Acronis Backup & Recovery

Acronis-Backup-Recovery

Nástroj pro zálohování a obnovu serverů s centralizovanou správou. Umožňuje z jednoho místa spravovat zálohování firemních serverů. Nabízí možnost lokální i vzdálené obnovy havarovaných serverů a automatizovanou tvorbu záloh podle nastaveného plánu.

Rychlá a snadná obnova diskových obrazů

Vytváření záloh na základě diskových obrazů, zálohy celých systémů včetně operačního systému, aplikací, konfigurace a dat a obnovu zálohy na stejný nebo odlišný hardware (vyžaduje placený doplněk Acronis Universal Restore).

Souborové zálohy

Zálohování na úrovni souborů nabízí rychlý a jednoduchý způsob, jak zabezpečit vybrané soubory a složky a jak zabezpečit soubory na úložišti NAS, na kterém nemůže být agent instalován. V případě havárie můžete obnovit kterýkoli z těchto souborů a složek.

Obnova na holé železo - bez nutnosti instalace

V případě havárie můžete server jednoduše spustit ze záchranného média Acronis na CD, DVD nebo USB flash disku a provést obnovu na čistý stroj. Pokud je k dispozici také doplněk Acronis Universal Restore, umožní vám obnovou serveru Windows na odlišný hardware.

Podrobná obnova souborů

Soubory z diskového obrazu se přidají do centralizovaného prohledávatelného katalogu společně se souborovými zálohami. Jediná jedno-průchodová záloha dostačuje pro obnovu po havárii i dlouhodobou archivaci dat.

Produkt můžete zakoupit zde.

Ke stažení:

Přehled produktů v PDF
Porovnání produktů v PDF

acronis-logo