elektro řešíme komplexně...

Money S5

ERP informační systém pro větší společnosti: Money S5

MoneyS5-swInformační systém Money S5 je nejrychlejší a nejvýkonnější informační systém z řady účetních a ERP systémů Money. MS SQL Server, špičkové technologie, maximální zabezpečení dat, dokonalé uživatelské prostředí a nadstandardní otevřenost zaručují okamžitý přístup ke klíčovým informacím, který tento ERP informační systém poskytuje pro řízení větších podniků.

ERP informační systém Money S5 je určený větším společnostem, které potřebují robustní, výkonné a bezpečné ERP řešení s vysokou mírou přizpůsobivosti při řízení individuálních firemních procesů. Řadu uživatelů proto tvoří i malé společnosti s velmi specifickými požadavky.

V ERP Money S5 najdete kromě účetních modulů specializovaná řešení, typická pro moderní systémy - business intelligence, řízení projektů apod., včetně řady speciálních modulů, jako jsou například výkazy EKO-KOM, elektroodpady Retela a další. Díky architektuře informačního systému je nastavení na míru i u velmi složitých vnitrofiremních procesů rychlé a jednoduché.

ERP informační systém Money S5 má typické uživatele mezi společnostmi, které potřebují řešit složité vnitrofiremní procesy a předpokládají individuální přístup. Systém zvládá jak desítky současně přistupujících uživatelů, tak velké množství dat. Cena informačního systému se odvíjí od složitosti implementace a množství funkcí programovaných na míru.

Implementovat informační systém znamená investovat velkou část nákladů do individuální úpravy jednotlivých funkcí ERP. Je zpravidla nutné unikátním způsobem provázat jednotlivé moduly, nasatvit různé postupy automatického přebírání dokladů nebo dokonce vytvořit celé nové moduly informačního systému. Je samozřejmé, že například účetní společnost má diametrálně odlišné nároky od velkoobchodního řetězce. ERP Money S5 naštěstí umí s úspěchem využít dříve provedené a osvědčené varianty informačního systému, které jsou jen nepatrně upravené podle aktuálních potřeb. Není tak nutné platit čas programátora úplně od začátku a cena se výrazně snižuje.

Podrobný popis vybraných oborových řešení najdete ve speciální sekci. ERP Money S5 byl dále úspěšně nasazen v maloobchodu, velkoobchodu, výrobě, při prodeji na internetu a mobilním prodeji, v účetních společnostech, nestátních neziskových organizacích, servisech, půjčovnách, potravinářství, farmaceutickém průmyslu a v dalších oblastech. Jednotlivé reference si můžete rychle prohlédnout. Pro správné fungování všech těchto oborů byla vytvořena řada specifických modulů a funkcí, jejichž popis najdete ve vlastnostech informačního systému.