elektro řešíme komplexně...

Money S4

Informační systém pro střední společnosti: Money S4

MoneyS4-swMoney S4 je ideální informační systém pro společnosti, které očekávají vysokou míru přizpůsobivosti díky bohatým možnostem nastavení systému podle potřeb zákazníka, snadnou ovladatelnost po základním zaškolení a rychlou instalaci systému.

Je velmi vhodný i pro společnosti, které očekávají vlastnosti velkých ERP systémů, ale v současné době si nemohou dovolit investici v řádech statisíců korun. Mezi velké výhody patří nasazení celého řešení v řádu maximálně několika dnů a rychlé a bezpečné zpracování dat uložených v SQL databázi.

Typickým uživatelem Money S4 je společnost používající do deseti PC se stovkami tisíc dokladů ročně. Cena Money S4 se pohybuje v průměru od 30 000 do 90 000 Kč.

Výhody informačního systému Money S4

Málokterý informační systém nabízí funkce pokročilého ERP řešení a současně zajistí extrémně krátkou dobu instalace a nízké pořizovací náklady. Money S4 běží na motoru výkonného a moderního systému, současně však nevyžaduje složitou předimplementační přípravu. Instalace se proto podobá nasazení běžného programu, informační systém však i přesto umožňuje pořízení dílčích funkcí na míru, a zejména pak disponuje dalekosáhlými možnostmi uživatelského přizpůsobení. Uživatelské sloupce v seznamech, automatické akce nebo neuvěřitelně rychlá práce se seznamy jsou proto zárukou spokojenosti uživatele.

Proč zvolit Money S4? Rozdíly S3/S4/S5

moneyS4-nahledÚčetní program Money S3 je typickým "krabicovým řešením" pro uživatele, kteří chtějí bezstarostně vést své účetní agendy a nepotřebují žádné individuální funkce či složitá nastavení systému. ERP Money S5 je naopak pro větší společnosti či náročnější uživatele, kteří chtějí systém přizpůsobit na míru podle svých potřeb.

Pokud je pro vás Money S3 příliš jednoduché nebo naopak Money S5 příliš velké a složité, nebo si myslíte, že byste plně nevyužili možností implementace na míru, je ideální cestou právě podnikový informační systém Money S4.

Více informací najdete například v článku popisujícím rozšiřující funkce Money S4.

Další důležité informace k novému systému