elektro řešíme komplexně...

Money S3

Co je ekonomický systém Money S3

MoneyS3-swEkonomický systém Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé a střední firmy v České i Slovenské republice. Nabízí všechny potřebné moduly – podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších funkcí včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy internetovými obchody a dalšími aplikacemi. Tento ekonomický systém je velmi oblíben také pro svou jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows.

Ekonomický systém Money S3 využívá široké spektrum zákazníků napříč všemi obory, od nákupu  a prodeje až po výrobu a služby. Mezi jeho uživateli velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a také drobní živnostníci a podnikatelé. V nabídce jsou rovněž varianty Money S3 pro neziskové organizace a školy. Vše při velmi dobrém poměru cena-výkon, zajištěnou servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou aktualizací.

Vyspělý ekonomický systém lze rozšířit užitečnými doplňky a moduly. Pro Money S3 je to například Kniha jízd a cestovních náhrady včetně rekonstrukce jízd, účetní firmy a profesionálové ocení modul Aktivní saldo pro snadné čištění salda a Účetní centrála pro přenášení dokladů od klientů.

Money S3 nabízí především jednoduchost a snadnost ovládání pro všechny účetní, ekonomy, obchodníky i manažery. V přehledně uspořádané „Aktivní pracovní ploše“ máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši. Získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení účetního programu v praxi.

Více informací najdete zde.