elektro řešíme komplexně...

iDoklad

iDoklad je online fakturace zdarma

Neexistují žádné tarify, poplatky, naprosto vše je zdarma. Účet si založíte do 60 vteřin a ihned můžete začít vystavovat online faktury.

Faktury online za 10 vteřin
iDoklad je nejjednodušší způsob, jak můžete pohodlně odkudkoliv a zdarma vystavovat, tisknout a opravovat svoje faktury online.

idoklad01Vždy dokonalý přehled o vašem podnikání
O dokladech budete mít vždy dokonalý přehled. Na první pohled uvidíte, jak si vaše online faktury stojí, kdo jsou vaši nejlepší partneři a kdo vám naopak nejvíce dluží. Můžete volit mezi podrobným zobrazením tržeb v posledních měsících a méně podrobným přehledem předcházejících čtvrtletí či účetních roků. Vždy také uvidíte aktuální kurzy nejvýznamnějších měn, aktualizované podle České národní banky.

idoklad02Aplikace iDoklad a její faktury online se přizpůsobí vašim potřebám
V sekci Nastavení si můžete chování aplikace iDoklad zcela přizpůsobit svým potřebám. Nastavíte zde nejen základní věci, jako jsou fakturační údaje vaší firmy a plátcovství DPH, ale iDoklad myslí i na takové drobnosti, jako je třeba způsob číslování dokladů, logo a razítko na fakturách, texty průvodních e-mailů, pomocí kterých odesíláte online faktury, či automatické odesílání upomínek neplatičům.

idoklad03Jednoduchá a přitom profesionální online fakturace
Aplikace iDoklad umožňuje vydávat nové online faktury, tisknout je nebo odesílat e-mailem (včetně možnosti digitálního podpisu). Pokud vaše účetnictví zpracovává účetní, může si vámi online vystavené faktury v XML formátu nahrát přímo do svého účetního programu. Na první pohled vidíte, která online faktura je uhrazená, a iDoklad pak dlužníkům upomínky posílá automaticky. V seznamu můžete online faktury velmi jednoduše fulltextově vyhledávat či řadit do skupin podle různých kritérií, částky ve skupinách iDoklad součtuje.

idoklad04Online vystavení faktury je neuvěřitelně rychlé a snadné. Stačí jen vybrat partnera z adresáře a napsat jakou částku a za co mu fakturujete. Všechny ostatní údaje na faktuře už iDoklad vyplní za vás. K fakturaci opakovaných položek lze použít ceník. Můžete pracovat s cizí měnou a využít schopnosti iDokladu načíst kurz z České národní banky, ale také můžete použít vámi zadaný kurz. I díky těmto funkcím se online faktura v iDokladu vystavuje skoro sama.

idoklad05Profesionálně vypadající online faktury budou vaší firmě dobrou vizitkou. Před fakturací máte možnost si vybrat formulář faktury, a pokud fakturujete do zahraničí, pak i jazyk, ve kterém bude online faktura vystavena.