elektro řešíme komplexně...

O nás

Falco computer, s.r.o.
Pod Hradbami 3
594 01 Velké Meziříčí
Identifikační číslo: 489 08 673
Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C 11282.
Číslo účtu: 246352735/0300

Společnost Falco computer, s.r.o. byla založena 1.6.1993.
Předmět podnikání lze nalézt na or.justice.cz.

Oblast činnosti

Cílem společnosti je využívání a dodávání nejmodernějších technologií v oblasti IT a elektroinstalací spojené s vysokou odbornou úrovní a profesionalitou.

Hlavní výhodou pro naše zákazníky je kompletní zajištění služeb od jednoho dodavatele na úrovni základního hardware a software, silnoproudých a slaboproudých rozvodů a systémů, serverů a síťových aplikací, datové i hlasové komunikace, technologií inteligentních domů a firemních informačních systémů. Veškeré uvedené služby a systémy zajišťujeme od prvotního návrhu a projektu, přes vlastní realizaci až po poskytování servisních služeb, včetně záručních či pozáručních. Samozřejmostí je přihlédnutí na optimální poměr mezi cenou a výkonem.

Našim zákazníkům nabízíme poskytování služeb formou outsourcingu, takže zákazníci nepotřebují své vlastní odborníky v oblasti IT služeb a slaboproudých systémů a proto kromě značného pohodlí přinášíme zákazníkovi také úsporu finančních prostředků. Nabízíme také službu hlavního garanta a systémového integrátora, kdy přebíráme zodpovědnost za veškeré dodávky produktů a služeb s koordinací a řízením celého systému zákazníka. U všech činností je naší prioritou maximálně rychlé vyřízení servisních požadavků a flexibilita.

Certifikáty

Jsme držitelem řady certifikátů, např.:

falco-silver falco-moneys5 falco-cisco
AEP logo SBS-Logowww ms silver midmarket solution provider
veeam propartner logo vmware solution provider


Elektroinstalace:

honeywell rm aktion next
siemens schrack seconet texecom
bosch hilti-logo jablotron