elektro řešíme komplexně...

STK - strukturované kabeláže

R&M freenet

Modulární kabelážní systém LAN pro hlasové, datové a video aplikace LAN systémy

rm-freenetPro řešení LAN je R&M freenet rozdělen do tří rozdílných systémů, kde každý jednotlivý systém nabízí ideální řešení specifických požadavků a potřeb zákazníka. Toto rozdělení umožňuje získat jasný přehled o našich výrobcích a pomáhá rychle a snadno vybrat tu správnou alternativu pro naše zákazníky.


CLASSIC systém
CLASSIC systém vyhovuje všem současným požadavkům včetně Gigabit Ethernetu. Nabízí optimální poměr cena/výkon a je ideálním řešením pro firmy, které přenáší data ve středním rozsahu.
Pro přenos hlasu a dat mezi patrovým rozvaděčem a telekomunikační zásuvkou je zapotřebí měděná univerzální /generická/ strukturovaná kabeláž. Classic systém splňuje kategorie 5 a 5e - stejně tak i De přenosovou třídu v souladu s nejpřísnejšími v současnosti platnými mezinárodními standardy.

STAR systém
STAR systém vyhovuje všem specifikacím nových přenosových tříd E a F .Tento systém bude speciálně zajímat klienty, kteří potřebují vědět, jestli jejich IT infrastruktury jsou dobré pro budoucnost, a kteří přenáší velké množství časově citlivých dat.
STAR systém používá měděnou strukturovanou kabeláž s komponenty Cat. 6, pro práci s hlasem a daty a je instalován mezi PC (uživatelem) a patrovým rozvaděčem.. Toto uspořádání nabízí mnohem větší šířku frekvenčního pásma v multigigabitovém rozsahu. Klíčovou inovací v této třídě jsou modré připojovací moduly R&M Freenet Cat.6 a R&M freenet Cat. 6 patch kabely - oba ve světové premiéře.

VISION systém
VISION systém otvírá nové cesty pro všechny přenosy, které znázorňují a umožňují vkládat různé alternativy do běžných strukturovaných kabelážních systémů. Infrastruktura VISION systému je založena na řízení z jednoho místa a nevyžaduje žádné distribuční rozvody. Data v síti se přenáší přímo z centrálního bodu na pracoviště přes optické vlnovody nebo měď. Telefonní aplikace může být připojena efektivně a účinně přes oddělenou měděnou kabeláž. VISION systém je obzvlášť vhodný pro klienty se vzrůstajícími požadavky na šířku pásma a pro ty, kteří si přejí provádět většinu přenosů optickým vláknem. Tento systém je vhodný pro odvětví, kde flexibilita a šetření místem je prioritou.

R&M freenet, který řeší aplikace LAN, je založen na mezinárodním standardu ISO/IEC 11801, evropském standardu EN 50173 a americkém standardu EIA/TIA 568A. Všechny systémy jsou schváleny nezávislými a uznávanými testovacími laboratořemi.
Přejít na stránky výrobce