elektro řešíme komplexně...

Turbo HD (HD-TVI)

Máte ve vaší firmě analogový kamerový systém a řešíte jeho inovaci, ale bojíte se velké investice, práce na výměně kabeláže a dalších nepříjemných věcí s tím spojených?

Máme pro Vás ideální řešení. Nabízíme jednoduchý a efektivní způsob výměny starého analogového systému za moderní HD-TVI systém.

Turbo HD je nová technologie (HD-TVI), která přináší Full HD rozlišení (1080p) do analogových systémů.

upgrade-na-turbo.hd

Hlavní parametry:

 • HD-TVI (HD Transport Video Interface) standard
 • Média pro přenos: SYV75-3/SYV75-5/UTP (300/500m)
 • Prodloužení vzdálenosti pro kvalitní přenos videa
 • Nízkofrekvenční signál, odolnost proti rušení
 • Kompatibilita s ostatními výrobci (na rozdíl od HD-CVI)

Výhody:

 • Vysoké Full HD rozlišení
 • Standartní analogové rozvody (koax)
 • Jednoduchá instalace
 • Výrazně nižší ceny než u IP

 

Hikvision Turbo HD analogové řešení je prvotřídní technologie, která umožňuje přenášet 1080p video až na vzdálenost 500 metrů po koaxiálním kabelu a nabízí kompatibilitu s tradičními SD kamerami, Hikvision IP kamerami a HDTVI kamerami od jiných výrobců.

Využijte FullHD rozlišení se stávající kabeláží

Uživatelé analogových CCTV systémů si teď mohou užít FullHD rozlišení při zachování stávající kabeláže s Turbo HD. Tato revoluční technologie podporuje 1080p s minimální odezvou až na 500 metrů při použití stávajícího koaxiálního kabelu a nabízí zpětnou kompatibilitu s tradičními SD kamerami, Hikvision kamerami a stávajícími komponenty vašeho analogového systému. Při startu této technologie se začíná s až 32kanálovými zařízeními, 720p a 1080p kamerami, které jsou v mnoha provedeních jako je Bullet, Dome, PTZ Dome, Turret, Vari-focal, Vandalproof a kamery Lowlight.

Snadná modernizace kamerového systému

HD produktová rodina je založena na technologii HD-TVI (HighDefinition Transport Video Interface) a je ideálně navržená tak, aby Vám pomohla při obnově Vašeho stávajícího systému, do kterého teď budete moci integrovat kamery s rozlišením 1080p.

Řešení, které vydrží

Další výhodou HD-TVI systému je, že je odemčen na zařízení třetích stran, což Vám garantuje bezproblémové připojení dalších HD-TVI komponent od jiných výrobců. Na Hikvsion Turbo HD rekordéry můžete připojit další tradiční analogové kamery. Nicméně samozřejmě můžete také připojit k HikvisionTubro HD kamerám jakékoliv DVR označené HDTVI technologií.

Velikou novinkou je takzvaný Tribrid systém, který je integrovaný do Hikvision Turbo HD a je schopný nám současně propojit síť tak aby spolupracoval analog a turbo HD při autodetekci příchozího signálu a začal zaznamenávat odpovídajícím způsobem. To znamená, že existující systém může být jednoduše vylepšen pomocí výměny DVR a kamer s tím, že nové prostory budou pokryty dalšími IP kamerami.

Vzdálené nastavení, snadná konfigurace

Turbo HD technologie garantuje až 500 metrů HD přenosu po koaxiálním kabelu ve vysoké kvalitě a v odpovídajícím rozlišení 720p/1080p. Jako klasické analogové řešení se snaží dosáhnout rozlišení HD-SDI, ale není limitováno kabelem a přidanými zařízeními. Tyto argumenty dělají Hikvision Turbo HD jako perfektní řešení vašich požadavků. Nicméně je zde mnoho dalších argumentu jako například podpora UTC protokolu pro vzdálené nastavení a umožňuje kontrolu OSD menu a PTZ kontrolu po koaxiálním kabelu. Toto znamená že již více nemusíte chodit ke kameře, aby jste upravili její nastavení. Díky této možnosti je instalace a konfigurace ještě snadnější.

Co je to HD-TVI?

HD-TVI je zkratka pro HighDefiniton Transport Video Interface co by se dalo volně přeložit jako interfejs pro přenos videa ve vysokém rozlišení. Technologie TVI byla vyvinuta americkou společností Techpoint. Tato technologie je otevřena což umožnilo více CCTV výrobcům adaptovat ji ve svém výrobním programu.

Proč HD-TVI?

Technologie TVI byla vyvinuta americkou společností, která ji uvolnila pro výrobce kamerových systémů. Na rozdíl od jiných technologií jako například HD-CVI kde musí být kamera nebo DVR zakoupené od původního nebo autorizovaného výrobce, je HD-TVI čipset otevřený což při instalaci umožňuje kombinovat TVI kamery a TVI rekordér od různých výrobců. Tato výhoda se na plno projeví v budoucnu bude-li potřeba již existující kamerový systém rozšířit. Uživatel bude mít na výběr z aktuální nabídky na trhu bez vázanosti na svého původního dodavatele.

HD-TVI vlastnosti

 • HD-TVI DVR mohou podporovat Analogové kamery, HD-TVI Kamery ale i IP kamery
 • Podporované rozlišení při HD-TVI je 720P nebo 1080P
 • Video signál, audio signál ale i datový signál je přenášen pomocí koaxiálního kabelu
 • Žádné zpoždění nebo ztráta kvality obrazu
 • Jednoduché rozšíření stávajícího analogového kamerového systému na HD kamerový systém
 • Přenos signálu na velmi dlouhé vzdálenosti až do 500m pro 720P a až do 300m pro 1080P

Kontakt

Navrhneme a realizujeme komplexní řešení bezpečnostních systémů dle individuálních potřeb a finančních možností zákazníka. Samozřejmostí je zaškolení uživatelů a řešení případných problémů.

Eduard Chylík Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript 566 693 861
777 101 708