elektro řešíme komplexně...

Falco computer

Blíží se 3. a 4. vlna EET

 

1. května začíná 3. a 4. vlna EET.eet-ready

 Pokud se vás tato problematika týká, dovolujeme si Vám nabídnout naše zkušenosti a naši pomoc při řešení vaší situace.

S ohledem na zaměření vaší činnosti, počtu účtenek a prostředí (místě), kde budete účtenky vystavovat, vám pomůžeme s výběrem správného řešení.

Začínáme s aplikací Profi účtenka, kterou si můžete nainstalovat do vašeho smartphonu (zbývá vám vyřešit tisk vhodnou mobilní tiskárnou). Nechcete-li evidenci EET spojovat s vašim telefonem, nabízíme kompaktní řešení v podobně android zařízení s integrovanou tiskárnou (ProfiPad), případně i platebním terminálem pro bezhotovostní platby (Smart 8).

V kamenných provozovnách s větším provozem a počtem účtenek doporučujeme registrační pokladny Euro.

Vyžadujete-li od vašeho řešení více funkcí jako jsou například skladové hospodářství, otevřené účty, připojení pokladních komponent (čtečky čarových kódů, peněžní zásuvky, zákaznické displeje atd.) požadujte Prodejnu SQL, kterou si můžete nainstalovat na váš osobní počítač nebo do tabletu a zůstat tak stále mobilní.

Řešení EET máme samozřejmě i pro střední a velké společnosti, které již využívají nebo hodlají začít s některým z ekonomických systémů Money S3/S4/S5. Lze je snadno doplnit o modul evidence EET, případně napojit na zmiňovaný specializovaný prodejní software Prodejna SQL.

Více se dočtete zde.