elektro řešíme komplexně...

Služby

IMAGE

Image vždy až na prvním místě!

To, jak působí první kontakt s Vaší společností na zákazníka, je klíčové při rozhodování, zda si vybere právě Vaši společnosti či někoho, kdo zkrátka o trochu dřív zainvestoval čas a peníze do tváře společnosti.

Zajistíme pro Vás kompletní řešení od vytvoření návrhů až po realizaci grafiky, webových stránek, reklamních bannerů nebo billboardů, reklamních předmětů či firemního oblečení.

PROPAGACE

Můžete mít ten nejlepší, nejkvalitnější a nejmodernější produkt na světě... Můžete poskytovat služby kvalitou daleko převyšující konkurenci... Jenže co když o tom nikdo neví?
Falco agentura se postará o to, aby to věděl každý! Zajišťujeme umístění reklamy na billboradech, na internetu, v rádiích, televizích i v tisku.
Televizní i rádiové reklamní spoty pro vás vyrobíme v našem studiu dle Vašeho přání a možností.
Výhodou je možnost konzultace a rychlá a přímá komunikace mezi studiem a Vámi.

Relativní novinkou na trhu jsou firemní "hymny". Chcete-li být originální a mít něco, s čím se ostatní pochlubit nemůžou, je to ta správná volba.

Naše agentura zastupuje téměř všechna rádia v České republice a můžeme Vám tak nabídnout ty nejlepší podmínky.

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Reklamní předměty mají ve firmách právem své čestné místo. Jistě jste se ale už setkali s reklamními předměty, které vás nijak nezaujaly a při vší zbytečnosti jste je strčili do šuplíku, aniž byste je někdy využili a po čase skončily v koši.
Reklamních předmětů existuje široká škála, důležité je najít v nich vtip a využitelnost. Cílem je i po čase připomenout zákazníkům při použití reklamního předmětu Vaši společnost a obor, ve kterém jste jedničkou :)

Falco agentura vám zajistí návrh i realizaci reklamních předmětů dle Vašich požadavků. Samozřejmostí je konzultace a doporučení našich specialistů.

AKCE

Chystáte pro své zaměstnance či obchodní partnery firemní akci, školení, večírek nebo oslavu výročí? Falco agentura nabízí komplexní řešení těchto akcí na míru. Zajistíme na Vaši akci vše potřebné od dekorací přes program, dětské atrakce až po security.
Najdeme společně nejlepší způsob, jak z Vaší akce udělat nezapomenutelný zážitek.

SPRÁVA WEBŮ A SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Nevíte si rady s obsahem Vašich webových stránek či příspěvků na sociálních sítích? Chcete oslovit zákazníky právě tady? Na Falco agenturu se můžete spolehnout. Pomůžeme Vám se správou Vašich webových stránek i sociálních sítí tak, aby přilákaly nové zákazníky a stávající zákazníky utvrdily v tom, že si vybrali tu správnou firmu :)

FALCO AGENTURA

  • Kdo jsme
  • Služby