elektro řešíme komplexně...

Kdo jsme

Jsme tým lidí, kteří reklamou žijí, sledují nejnovější trendy a vědí, jak "uhodit hřebíček na hlavičku".

Potřebujete Vaši společnost zviditelnit? Potřebujete sjednotit design a vytvořit hezkou a sympatickou tvář společnosti? Díky komplexnosti našich služeb se nemusíte o nic starat a prostě a jednoduše necháte makat profesionály.

Postaráme se o to, aby Vaše společnost měla to nejlepší jméno ruku v ruce s originální marketingovou strategií cílenou přímo na zákazníky, které hledáte, v souladu s politkou Vaší společnosti.

Spolupracujeme s celoplošnými i regionálními mediálními partnery, díky kterým o Vaší společnosti bude slyšet. O kvalitní výrobu televizních či rádiových reklamních spotů se postará přímo naše agentura.

Reklamní předměty jsou nedílnou součástí image Vaší společnosti. Proto Vám doporučíme a zajistíme ty nejvhodnější, které Vaše klienty potěší a nehodí je jen tak do šuplíku.

A co Vaše webové stránky? Žádný problém! Oblečeme je do hezkého kabátu a upravíme tak, aby splňovaly všechna kritéria. Speciálním marketingovým odvětvím se stalo vystupování na sociálních sítích. Umíme v tom chodit a můžete se na nás spolehnout.

Baví nás také pořádání firemních akcí, školení, večírků či oslav výročí apod.

Aby byla naše spolupráce co nejúspěšnější, je vhodné vždy kombinovat více oblastí najednou a zasáhnout tak co nejširší skupinu potenciálních zákazníků. Jsme tu od toho, abychom navrhli to nejlepší, nejvýhodnější a individuální řešení.

Rozhodli jste se, že image Vaší společnosti svěříte do našich rukou nebo máte speciální představu o propagaci? Neváhejte nás kontaktovat!

Těšíme se na spolupráci!

FALCO AGENTURA

  • Kdo jsme
  • Služby